Profesionální skipper, kapitán, velitel jachty mořské plavby a fotograf

Ondřej Dobiáš
Ateliér: Jičínská 4, Praha 3, 130 00
website: www.fotodobias.cz
email: info@dovolena-jachta.cz
Telefon : +420 777 84 91 61
Skype: photoagency


Bank. spojení: ČSOB - 204046377/0300

 

Kapitán a skipper, fotograf  Ondřej Dobiáš

V roce 2008 absolvoval kurz velitele – kapitána námořní jachty a je držitelem licence B. Dokonale ovládá všechny druhy jachet, se kterými můžete plout, stejně jako katamarán Valhalla. Na jachtách se však pohybuje mnohem delší dobu a je schopen dokonale odhadnout případná rizika.

Ročně absolvuje nájezd 600 – 900 námořních mil, což představuje cca 5 – 8 dovolených. Jeho mottem je maximální spokojenost zákazníků a individuální přístup. To znamená, že před vyplutím absolvujete společné setkání, kde vám připraví trasu a program doslova na míru. Včetně dětského programu, potápění nebo surfingu. Vše je o domluvě a nic není nemožné.

Ondřej Dobiáš je také profesionální fotograf. Může pro vás fotit a dokonale zdokumentovat průběh vaší dovolené na jachtě, nebo si od něj můžete nechat poradit. Můžete společně objevovat malebná zákoutí a dozvědět se vše o focení a moři.

Zajistí pro vás doprovodný personál včetně hostesek, kuchařů, fotografů, animátorů. Protože jde o vaši dovolenou, snaží se vyhovět vašim požadavkům a přistupovat ke každému klientovi individuálně.

Kontaktujte nás